• Türkçe
  • English

 

Mimarlık Bölümünde okuyan başarılı öğrencilerimizin İç Mimarlık Bölümü, Kentsel Tasarım ve Peyzaj Mimarlığı Bölümü, İnşaat Mühendisliği Bölümü, Görsel İletişim Tasarımı Bölümü, Moda ve Tekstil Tasarımı Bölümü'nde çift anadal ve yandal programlarında eğitim görme olanakları tanınmaktadır.

 

 

İÇ MİMARLIK ÇİFT ANADAL PROGRAMI

Mimarlık Bölümü öğrencisi olup İç Mimarlık Bölümü'nde Çift Anadal yapmak isteyen öğrenciler için İç Mimarlık Bölümü'nce istenen ek koşullar için tıklayınız.

İç Mimarlık Bölümü öğrencisi olup Mimarlık Bölümü'nde Çift Anadal yapmak isteyen öğrenciler için Mimarlık Bölümü'nce istenen ek koşullar için tıklayınız.

 

Mimarlık Bölümü ve İç Mimarlık Bölümü ortak dersler tablosunu görmek için tıklayınız.

Mimarlık Bölümü ve İç Mimarlık Bölümü denk dersler tablosunu görmek için tıklayınız.

 

Mimarlık Bölümü öğrencisi olup İç Mimarlık Bölümü'nde Çift Anadal yapmak isteyen öğrencilerin İç Mimarlık Bölümü'nden alması gereken derslerin listesi için tıklayınız.

İç Mimarlık Bölümü öğrencisi olup Mimarlık Bölümü nde Çift Anadal yapmak isteyen öğrencilerin Mimarlık Bölümü'nden alması gereken derslerin listesi için tıklayınız.

 

İÇ MİMARLIK YANDAL PROGRAMI

Mimarlık Bölümü öğrencisi olup İç Mimarlık Bölümü'nde Yandal yapmak isteyen öğrencilerin alması gereken derslerin listesi için tıklayınız.

İç Mimarlık Bölümü öğrencisi olup Mimarlık Bölümü'nde Yandal yapmak isteyen öğrencilerin alması gereken derslerin listesi için tıklayınız.

 

KENTSEL TASARIM VE PEYZAJ MİMARLIĞI ÇİFT ANADAL PROGRAMI

Mimarlık Bölümü öğrencisi olup Kentsel Tasarım ve Peyzaj Mimarlığı Bölümü'nde Çift Anadal yapmak isteyen öğrenciler için Kentsel Tasarım ve Peyzaj Mimarlığı Bölümü tarafından istenen ek koşullar için tıklayınız.

Kentsel Tasarım ve Peyzaj Mimarlığı Bölümü öğrencisi olup Mimarlık Bölümü'nde Çift Anadal yapmak isteyen öğrenciler için Mimarlık Bölümü'nce istenen ek koşullar için tıklayınız.

 

Mimarlık Bölümü ve Kentsel Tasarım ve Peyzaj Mimarlığı Bölümü ortak dersler tablosunu görmek için tıklayınız.

Mimarlık Bölümü ve Kentsel Tasarım ve Peyzaj Mimarlığı Bölümü denk dersler tablosunu görmek için tıklayınız.

 

Mimarlık Bölümü öğrencisi olup Kentsel Tasarım ve Peyzaj Mimarlığı Bölümü'nde Çift Anadal yapmak isteyen öğrencilerin Kentsel Tasarım ve Peyzaj Mimarlığı Bölümü'nden alması gereken derslerin listesi için tıklayınız.

Kentsel Tasarım ve Peyzaj Mimarlığı Bölümü öğrencisi olup Mimarlık Bölümü'nde Çift Anadal yapmak isteyen öğrencilerin Mimarlık Bölümü'nden alması gereken derslerin listesi için tıklayınız.

 

KENTSEL TASARIM VE PEYZAJ MİMARLIĞI YANDAL PROGRAMI

Mimarlık Bölümü öğrencisi olup Kentsel Tasarım ve Peyzaj Mimarlığı Bölümü'nde Yandal yapmak isteyen öğrencilerin alması gereken derslerin listesi için tıklayınız.

Kentsel Tasarım ve Peyzaj Mimarlığı Bölümü öğrencisi olup Mimarlık Bölümü'nde Yandal yapmak isteyen öğrencilerin alması gereken derslerin listesi için tıklayınız.

 

İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ ÇİFT ANADAL PROGRAMI

Mimarlık Bölümü öğrencisi olup İnşaat Mühendisliği Bölümü'nde Çift Anadal yapmak isteyen öğrenciler için İnşaat Mühendisliği Bölümü tarafından ek koşullar sağlanması istenmemektedir.

İnşaat Mühendisliği Bölümü öğrencisi olup Mimarlık Bölümü'nde Çift Anadal yapmak isteyen öğrenciler için Mimarlık Bölümü tarafından ek koşullar sağlanması istenmemektedir.

 

Mimarlık Bölümü ve İnşaat Mühendisliği Bölümü ortak dersler tablosunu görmek için tıklayınız.

Mimarlık Bölümü öğrencilerinin İnşaat Mühendisliği Bölümü'nde Çift Anadal yapmaları için denk dersler tablosunu görmek için tıklayınız.

İnşaat Mühendisliği Bölümü öğrencilerinin Mimarlık Bölümü'nde Çift Anadal yapmaları için denk dersler tablosunu görmek için tıklayınız.

 

Mimarlık Bölümü öğrencisi olup İnşaat Mühendisliği Bölümü'nde Çift Anadal yapmak isteyen öğrencilerin İnşaat Mühendisliği Bölümü​'nden alması gereken derslerin listesi için tıklayınız.

İnşaat Mühendisliği Bölümü öğrencisi olup Mimarlık Bölümü'nde Çift Anadal yapmak isteyen öğrencilerin Mimarlık Bölümü'nden alması gereken derslerin listesi için tıklayınız.

 

İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİ YANDAL PROGRAMI

Mimarlık Bölümü öğrencisi olup İnşaat Mühendisliği Bölümü'nde Yandal yapmak isteyen öğrencilerin alması gereken derslerin listesi için tıklayınız.

İnşaat Mühendisliği Bölümü öğrencisi olup Mimarlık Bölümü'nde Yandal yapmak isteyen öğrencilerin alması gereken derslerin listesi için tıklayınız.

 

GÖRSEL İLETİŞİM TASARIMI BÖLÜMÜ ÇİFT ANADAL PROGRAMI

Mimarlık Bölümü öğrencisi olup Görsel İletişim Tasarımı Bölümü'nde Çift Anadal yapmak isteyen öğrenciler için Görsel İletişim Tasarımı Bölümü tarafından ek koşul bulunmamaktadır.

Görsel İletişim Tasarımı Bölümü öğrencisi olup Mimarlık Bölümü'nde Çift Anadal yapmak isteyen öğrenciler için Mimarlık Bölümü'nce istenen ek koşul bulunmamaktadır.

 

Mimarlık Bölümü ve Görsel İletişim Tasarımı Bölümü ortak dersler tablosunu görmek için tıklayınız.

Mimarlık Bölümü ve Görsel İletişim Tasarımı Bölümü denk dersler tablosunu görmek için tıklayınız.

 

Mimarlık Bölümü öğrencisi olup Görsel İletişim Tasarımı Bölümü'nde Çift Anadal yapmak isteyen öğrencilerin Görsel İletişim Tasarımı Bölümü​'nden alması gereken derslerin listesi için tıklayınız.

Görsel İletişim Tasarımı Bölümü öğrencisi olup Mimarlık Bölümü'nde Çift Anadal yapmak isteyen öğrencilerin Mimarlık Bölümü'nden alması gereken derslerin listesi için tıklayınız.

 

GÖRSEL İLETİŞİM BÖLÜMÜ YANDAL PROGRAMI

Mimarlık Bölümü öğrencisi olup Görsel İletişim Tasarımı Bölümü'nde Yandal yapmak isteyen öğrencilerin alması gereken derslerin listesi için tıklayınız.

Görsel İletişim Tasarımı Bölümü öğrencisi olup Mimarlık Bölümü'nde Yandal yapmak isteyen öğrencilerin alması gereken derslerin listesi için tıklayınız.

 

MODA VE TEKSTİL TASARIMI BÖLÜMÜ ÇİFT ANADAL PROGRAMI

Mimarlık Bölümü öğrencisi olup Moda ve Tekstil Tasarımı Bölümü'nde Çift Anadal yapmak isteyen öğrenciler için Moda ve Tekstil Tasarımı Bölümü'nce istenen ek koşullar için tıklayınız.

Moda ve Tekstil Tasarımı Bölümü öğrencisi olup Mimarlık Bölümü'nde Çift Anadal yapmak isteyen öğrenciler için Mimarlık Bölümü'nce istenen ek koşullar için tıklayınız.

 

Mimarlık Bölümü ve Moda ve Tekstil Tasarımı Bölümü ortak dersler tablosunu görmek için tıklayınız.

Mimarlık Bölümü ve Moda ve Tekstil Tasarımı Bölümü  denk dersler tablosunu görmek için tıklayınız.

 

Mimarlık Bölümü öğrencisi olup Moda ve Tekstil Tasarımı Bölümü'nde Çift Anadal yapmak isteyen öğrencilerin Moda ve Tekstil Tasarımı Bölümü​'nden alması gereken derslerin listesi için tıklayınız.

Moda ve Tekstil Tasarımı Bölümü öğrencisi olup Mimarlık Bölümü'nde Çift Anadal yapmak isteyen öğrencilerin Mimarlık Bölümü'nden alması gereken derslerin listesi için tıklayınız.

 

MODA VE TEKSTİL TASARIMI BÖLÜMÜ YANDAL PROGRAMI

Mimarlık Bölümü öğrencisi olup Moda ve Tekstil Tasarımı Bölümü'nde Yandal yapmak isteyen öğrencilerin alması gereken derslerin listesi için tıklayınız.

Moda ve Tekstil Tasarımı Bölümü öğrencisi olup Mimarlık Bölümü'nde Yandal yapmak isteyen öğrencilerin alması gereken derslerin listesi için tıklayınız.

 

ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI ÇİFT ANADAL PROGRAMI

Mimarlık Bölümü öğrencisi olup Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü'nde Çift Anadal yapmak isteyen öğrenciler için Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü tarafından istenen ek koşullar için tıklayınız.

Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü öğrencisi olup Mimarlık Bölümü'nde Çift Anadal yapmak isteyen öğrenciler için Mimarlık Bölümü'nce istenen ek koşullar için tıklayınız.

 

Mimarlık Bölümü ve Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü ortak dersler tablosunu görmek için tıklayınız.

Mimarlık Bölümü ve Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü denk dersler tablosunu görmek için tıklayınız.

 

Mimarlık Bölümü öğrencisi olup Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü'nde Çift Anadal yapmak isteyen öğrencilerin Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü'nden alması gereken derslerin listesi için tıklayınız.

Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü öğrencisi olup Mimarlık Bölümü'nde Çift Anadal yapmak isteyen öğrencilerin Mimarlık Bölümü'nden alması gereken derslerin listesi için tıklayınız.

 

ENDÜSTRİ ÜRÜNLERİ TASARIMI YANDAL PROGRAMI

Mimarlık Bölümü öğrencisi olup Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü'nde Yandal yapmak isteyen öğrencilerin alması gereken derslerin listesi için tıklayınız.

Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü öğrencisi olup Mimarlık Bölümü'nde Yandal yapmak isteyen öğrencilerin alması gereken derslerin listesi için tıklayınız.